Avionaut Kite Autosedačka 0-13 kg černo tmavě šedá

Avionaut Kite Autosedačka 0-13 kg černo tmavě šedá

Kojenecké zboží | Autosedačky | Autosedačky 0-13kg

ZNAČKA: Avionaut

Cena: 2399.00 CK

Avionaut Kite+ Autosedačka 0-13 kg černo tmavě šedá 

Autosedačka Avionaut Kite+ se základnou Avionaut Dock je určena pro děti od narození do 13 kg. Instalace je snadná, sedačka se upevní zacvaknutím do základny a pomocí bezpečnostních pásů proti směru jízdy. Výborný design spojený s vysokou užitkovou hodnotou zaručuje komfort náročným uživatelům. Potah sedačky je možno prát v pračce. 

Základna Dock je v nabídce jako samostatný produkt a uchucuje se pomocí úchytů Isofix nebo bezpečnostními pásy. Variantou je používat sedačku i bez základny Dock, s připevněním také pomocí bezpečnostních pásů. Systém EasyMount umožňuje snadné připevnění s pomocí bezpečnostních pásů.

Ergonomický tvar zajišťuje vysoký komfort pro sezení a zároveň bezpečnost dítěte. Sedačky byly navrženy ve spolupráci s projektanty z leteckého průmyslu. Sedačky jsou vyrobeny kompletně v Evropě.

Přednosti:

 • velmi lehká pro přenášení
 • pevná a bezpečná pro jízdu
 • Pro miminko od 45 do 60 cm slouží sundávací měkká vložka, která splňuje normu ECE R44/04. Opěrka podpírající krček děťátka je z polypropylenu. Pro případný boční náraz jsou vytvarovány boční opěrky. Výbornou funkcí je možnost regulace úhlu sklonu do 4 poloh, pro příjemnou polohu při cestování. Reflexní body zajišťují lepší orientaci pro dospělé ve tmě. Výškově nastavitelné 5-bodové bezpečnostní pásy s magnetickými úchyty pásů EasyIn umožňují rychlé připoutání dítka.

  Autosedačka Kite+ zapadá do cestovního systému pro kočárky světových značek. Autosedačku je možné připevnit na podvozek většiny kočárků. Otvory na adaptéry jsou universální a tím kompatibilní se značkou Maxi-Cosi.

  Zajistěte Vašemu dítku kvalitní a krásnou autosedačku!

  Vhodné pro děti od narození
  Rozměry: 44 x 60 x 72 cm
  Hmotnost: 3,5 kg
  Základna Dock (prodává se samostatně):
  Rozměry: 38 x 12 x 62 cm
  Hmotnost: 6,8 kg
  Země původu: EU

  Avionaut Kite Autosedačka 0-13 kg černo tmavě šedá e-shop >>


  Zákazníci si prohlíželi také:
  More Ziklo 123 Isofix autosedačka 9 až 36 kg U.Red

  More Ziklo 123 Isofix autosedačka 9 až 36 kg U.Red

  More Ziklo 123 Isofix autosedačka Autosedačka laděná do černé a červené barvy nabízí bezpečnou jízdu dětem od devíti měsíců až do 36 kg. Splňuje normu ECE R128 i-size. U tohoto typu autosedačky není potřeba odinstalovávat opěrku zad. Použití: 5-bodový bezpečnostní.. Více >>
  Chicco Autosedačka Auto-Fix Fast se základnou 0-13 kg red wave

  Chicco Autosedačka Auto-Fix Fast se základnou 0-13 kg red wave

  Chicco Autosedačka Auto-Fix Fast se základnou 0-13 kg red wave Autosedačka Auto- fix fast je výborná v tom, že můžeme autosedačku vzít a připevnit ke kočárku pouze jednou rukou. Zajišťuje to systém Clik Clak a dá se využit pouze pro konstrukce kočárků Chicco. Autosedačku lze p.. Více >>
  Avionaut Kite Autosedačka 0-13 kg černo tmavě šedá

  Avionaut Kite Autosedačka 0-13 kg černo tmavě šedá

  Avionaut Kite+ Autosedačka 0-13 kg černo tmavě šedá  Autosedačka Avionaut Kite+ se základnou Avionaut Dock je určena pro děti od narození do 13 kg. Instalace je snadná, sedačka se upevní zacvaknutím do základny a pomocí bezpečnostních pásů proti směru jízdy. Výborný desi.. Více >>