Christian Fischbacher Osuška 80 x 150 cm cínová NaturalDream, Fischbacher

Christian Fischbacher Osuška 80 x 150 cm cínová NaturalDream, Fischbacher

ZNAČKA: Christian Fischbacher

Cena: 3279.00 CK

Luxusní osuška NaturalDream značky Christian Fischbacher je vyráběna ve Švýcarsku ze 100% výběrové dlouhovlákenné bavlny Supima pocházející z ekologického zemědělství, převážně z Ameriky, Egypta a Peru. Série NaturalDream získala nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikaci GOTS. Ručníky NaturalDream tak v sobě spojují jemnost doteku při použití s vědomím, že jejich výroba je etická a podporuje dlouhodobou udržitelnost zdrojů na naší planetě.

Speciální metoda tkaní a použití dlouhovlákenné jemné biobavlny Supima zajišťuje ručníkům NaturalDream nesrovnatelně vyšší savost oproti běžnému froté. Se svými 380 g/m² jsou neuvěřitelně hebké, načechrané a přitom lehké. Velmi oblíbené jsou pro svou vysokou absorpci, luxusní vzhled a dlouhou životnost. NaturalDream – sametově měkké pomazlení.

Osušky NaturalDream s jemně proužkovanou strukturou můžete použít pro pohodlné osušení těla po koupeli, ale také jako podložku k bazénu či soláriu. Využití je široké. Doporučujeme praní na 60 °C bez bělidel a sušení v sušičce prádla. Sušení teplým vzduchem totiž dodá osuškám ještě více nadýchanosti. Sušička pomáhá "otevřít" smyčky bavlněných vláken, jež by se jinak otevřely až během použití. Absorpční vlastnosti jsou v obou případech stejné, osušky jsou však na dotek jemnější. Vysokou kvalitu výroby dokládá i dlouhá životnost materiálu.

Luxusní bio série NaturalDreamve stručnosti:

 • Vyrobeno ve Švýcarsku z dlouhovlákenné biobavlny 380 g/m²
 • Bavlna z ekologického zemědělství bez škodlivých chemických látek
 • Speciální metoda výroby zvyšující savost
 • Neuvěřitelně měkké, husté a výjimečně absorpční froté
 • Ručníky jsou lehké, velmi rychle schnou, po vyprání drží tvar
 • Dlouhá životnost materiálu, ruční kontrola kvality
 • Jemně proužkovaná struktura, s nenápadnou bordurou
 • Poutko pro zavěšení s logem značky
 • Splňuje striktní standardy bio certifikátu GOTS
 • Praní v pračce na 60 °C, bílá barva na 95 °C
 • Doporučujeme sušit v sušičce (na mírnou teplotu)
 • K dispozici v dalších velikostech a barvách
 • Luxusní nadýchané ručníky série NaturalDream od mezinárodně uznávané značky Christian Fischbacher dělají čest svému jménu, jež je budováno už od roku 1819. Jsou neuvěřitelně hebké a díky použití jakostní biobavlny a speciálního výrobního procesu i výjimečně absorpční.

  Přirozený hedvábný vzhled ručníků NaturalDream je plně v souladu s bio výrobou série. Jemně proužkovaná struktura s nenápadnou bordurou, použití harmonických barev a objemnost froté ručníků NaturalDream z nich dělají dokonalý dárek pro každého. Muži oceňují jejich objemnost, ženy pak jejich hebkost. K dispozici jsou v několika velikostech a barvách. Nechte se rozmazlovat a vyberte si ten váš!

  Pro luxusní značku, jež má pobočky po celém světě od Ameriky až po Japonsko a je spojována s pařížskou módní kulturou a například jménem Gianni Versace, bylo samozřejmostí nabídnout svým zákazníkům také sérii ručníků v bio kvalitě. Důvěryhodnou zárukou pro spotřebitele je mezinárodní certifikát GOTS, jenž zajišťuje ekologický status textilií, od sklizně bavlny, přes ekologicky a sociálně zodpovědnou výrobu.

  GOTS je zkratkou pro Global Organic Textile Standard. Jde o nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikaci, která zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku. Tím chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu. GOTS má v sobě zakotveny i rozsáhlé požadavky na etickou stránku výroby – mimo jiné i podrobně zpracované požadavky na bezpečné a lidsky důstojné pracovní podmínky.

  Christian Fischbacher Osuška 80 x 150 cm cínová NaturalDream, Fischbacher e-shop >>


  Zákazníci prohlíželi také:
  ZONE Osuška 70 x 140 cm coal grey PRIME

  ZONE Osuška 70 x 140 cm coal grey PRIME

  Osuška do koupelny PRIME je jedinečná extra těžkým bavlněným vláknem, které má skvělou absorpční kapacitu, je jemné a vysoce kvalitní. Vysokou kvalitu dokládá i dlouhá životnost materiálu. Osušku lze prát na 60 °C. Koupel bude pro vás balzám na duši, dotek osušky zase pohlazení. Bavlněná osuška s t.. info >>
  ZONE Osuška 70 x 140 cm white CLASSIC

  ZONE Osuška 70 x 140 cm white CLASSIC

  Osuška CLASSIC je jedinečnou volbou pro vaši koupelnu. Drobné pruhy jsou klasickou, ale tou nejlepší a neohranou strukturou s vysokou absorpční kapacitou. Osuška je velice jemná a příjemná na dotek. Je držitelem certifikátu Oeko-Tex®, který zajišťuje minimum škodlivých látek pro životní prostředí, přírodu, a tedy i pr.. info >>
  Christian Fischbacher Osuška 72 x 150 cm písková Puro, Fischbacher

  Christian Fischbacher Osuška 72 x 150 cm písková Puro, Fischbacher

  Osuška Puro značky Christian Fischbacher je vyráběna ve Švýcarsku ze 100% výběrové bavlny dovážené převážně z Ameriky a Egypta. Pro její výrobu je používána v textilním oboru známá metoda "walk froté". Tajemstvím osušek Puro je použití jemné příze, příjemné na kůži, jež v kombinaci s vysokou gramáží 600 g.. info >>