Riedel Set barevných sklenic Happy O Volume 2

Riedel Set barevných sklenic Happy O Volume 2

ZNAČKA: Riedel

Cena: 1535.00 CK

Sklenice s barevným dnem ve 4 odlišných barvách ideální pro jakýkoli nápoj i příležitost.

Set barevných sklenic Happy O Vol. 2 obsahuje 4 sklenice bez stopky – tzv. tumblery – s barevným dnem v oblíbeném tvaru Chardonnay/Viognier z kolekce Riedel O. Sklenice Happy O Vol. 2 navazují na předchozí řadu Happy O, svou pestrou sbírku tak nyní můžete rozšířit o oranžovou, červenou, fialovou a tyrkysovou barvu. Díky atraktivnímu balení je tento set i skvělým dárkem.

Série "O"

Série "O" byla uvedena v roce 2004 Maximilianem Josefem Riedelem, představitelem již 11. generace firmy, jako první série sklenic Riedel bez stopky specificky tvarovaných dle jednotlivých odrůd vína. Je zábavná, příjemně se drží, vypadá moderně a funguje! Sklenice z křišťálového skla s jemným okrajem padnou jak do vaší ruky, tak do piknikového koše a také osvěží váš bar či kuchyni. "O" obohacuje klasické série sklenic na víno se stopkami o inovativní, moderní a hravé sklenice na celou řadu nápojů, které jsou vydařeným doplňkem pro každého, kdo se rád potěší z tvarově krásného, nekomplikovaného a fungujícího designu.

Tvary sklenic ze série "O" vychází z oblíbené a mnoha lety ověřené série sklenic na víno specificky tvarovaných dle jednotlivých odrůd vína Riedel Vinum. Maximilian Josef Riedel se sérií "O" navrhl něco zcela nového, aniž by došlo ke ztrátě identity značky. Sám říká: "Přestože požitek z vína stojí při výrobě sklenic Riedel jednoznačně na prvním místě, přidanou hodnotou této série je to, že sklenice se dokonale hodí také na všechny ostatní nápoje." Podávejte stylově například vodu, ovocnou šťávu či koktejly.

Sklenice ze série "O" nabízíme v následujících variantách:

 • Cabernet/Merlot
 • Pinot/Nebbiolo
 • Shiraz/Syrah
 • Chardonnay
 • Riesling/Sauvignon Blanc
 • Viognier/Chardonnay
 • Ryzlink/Sauvignon
 • Prosecco/Champagne
 • Martini
 • Sklenice na alkoholizovaná vína
 • H2O Water
 • H2O Longdrink
 • H2O Whisky
 • Coca-Cola
 • Sklenice tvarované dle odrůdy vína

  Světu sklenic na víno dal zcela novou tvář již před více než 40 lety Claus Josef Riedel, představitel 9. generace firmy. Do té doby tradiční barevné broušené číše nahradil čistými, nezdobenými, lehkými tvary sklenic s elegantní dlouhou stopkou. Jeho odvážný počin si velmi rychle získal uznání od zákazníků i znalců umění. Řada získaných ocenění za design jen potvrdila, že byla zahájena nová éra vinné kultury.

  V roce 1973 vzniká kolekce Riedel Sommeliers, ve které Claus Josef Riedel vůbec poprvé realizuje svoji myšlenku specificky tvarovaných sklenic dle jednotlivých odrůd vína. Uvědomil si totiž, že buket, chuť či celková vyváženost vína jsou ovlivňovány tvarem sklenice. Roku 1986 uvádí jeho syn Georg Josef Riedel, představitel 10. generace značky, kolekci Vinum. Ta je na rozdíl od ručně foukaných sklenic Sommeliers první kolekcí strojově vyráběných sklenic tvarovaných dle odrůd vína a záhy si získává nečekanou oblibu.

  Riedel Set barevných sklenic Happy O Volume 2 e-shop >>


  Zákazníci prohlíželi také:
  Nachtmann Set 2 univerzálních sklenic Bubbles růžová

  Nachtmann Set 2 univerzálních sklenic Bubbles růžová

  2 kusy v baleníSet univerzálních sklenic Bubbles vás zaujme svým mladistvým stylem, lákavě rozpustilým a bezprostředním, ale zároveň vkusně nadčasovým. Budete se na ně chtít nejen dívat ze všech možných úhlů, ale především si na ně sáhnout. Sklenice je vyrobena z čirého skla a pouze dno je barevné. Jedinečné.. info >>
  Riedel Sklenice na vodu Sommeliers

  Riedel Sklenice na vodu Sommeliers

  Série SOMMELIERS: Ve spolupráci s italským sdružením sommeliérů A.I.S. (Associazione Italiana Sommeliers) představil Claus Riedel roku 1973 v Orvietu první sérii sklenic pro znalce. Série obsahuje 10 různých velikostí. Od této chvíle se svět vín od základu změnil. V různých regionech a na různých kont.. info >>
  Eva Solo Set sklenic 0,25 l

  Eva Solo Set sklenic 0,25 l

  Sklenice z čirého skla Eva Solo mají široké využití díky použití kvalitního skla, které odolá teplotám až do 130 °C. Jsou tedy vhodné pro studené i teplé nápoje. S objemem 0,25 l je využijete u snídaně, při odpolední kávě nebo během večerní párty. Set sklenic Eva Solo: Šest kusů o objemu 0,25 l, v.. info >>