Spiegelau Tasting kit basic 3 kusy Craft Beer

Spiegelau Tasting kit basic 3 kusy Craft Beer

ZNAČKA: Spiegelau

Cena: 577.00 CK

Tasting kit basic – degustační set Craft Beer, Spiegelau obsahuje:

1x sklenice na pivo IPA Craft Beer, Spiegelau

1x sklenice na pivo Stout Craft Beer, Spiegelau

1x sklenice na pivo Witbier Craft Beer, Spiegelau


Tasting kit basic – degustační set Craft Beer, Spiegelau se výborně hodí na základní vybavení vašeho domácího baru.

Set obsahuje 3 sklenice ze série Craft Beer na různé pivní styly. I vy si nyní můžete vychutnat jedinečné pivní speciality naplno.

 • 1x sklenice na pivo IPA Craft Beer, Spiegelau
 • 1x sklenice na pivo Stout Craft Beer, Spiegelau
 • 1x sklenice na pivo Witbier Craft Beer, Spiegelau
 • Zářivé, průzračné křišťálové sklo
 • Zvýšená odolnost proti rozbití
 • 100% bezpečné mytí v myčce
 • Ohleduplné k životnímu prostředí
 • Velmi vhodné jako dárek
 • Inovativní sklenice Spiegelau na řemeslné pivo (Craft Beer) byly schváleny odbornými degustátory z řad pivovarnických mistrů a profesionálů z oboru. Členové testovacího workshopu zaměřeného na maximální požitek z piva se snažili nalézt nejvhodnější tvar sklenice pro 4 pivní styly: IPA (India "pale ale"), Witbier (pšeničná piva), Stout (tmavá silná piva) a BA (piva zrající v sudech – Barrel Aged). Série moderních, funkčních, unikátních sklenic vyrobených v duchu bavorské rukodělné sklářské tradice.

  Sklenice Spiegelau Craft Beer získaly hned několik významných ocenění za svůj funkční a inovativní design: International Design Excellence Awards ´15, Red Dot Award 2015 a German Design Award Special 2016.

  Sklenice na pivo Spiegelau vyzdvihující charakteristiky jednotlivých pivních stylů byly vyvinuty po vzoru specificky tvarovaných sklenic dle jednotlivých odrůd vína.

  V současné době tolik populárních minipivovarů a řemeslných piv by byla škoda nechat si ujít rozdíly v chuti a aromatech, ale také vizuálních charakteristikách jednotlivých piv. V nevhodně zvolené sklenici mohou i výjimečná piva působit fádně a průměrně, je potlačen jejich osvěžující charakter a specifická textura a brzy ztrácejí pěnu.

  Dejte sbohem těžkopádnému sklu. Dobrá piva si zaslouží lehkou, elegantní sklenici, která má styl! Ať už se jedná o jedno rychlé pivo po práci s přáteli anebo jste profesionálním pivním znalcem, správná sklenice učiní každý váš doušek chutnější.

 • Laserem řezaný okraj pro svěží, čistý dojem z každého doušku
 • Široce otevřený okraj umožňuje vnímat všechna aromata piva
 • Požitek harmonicky propojující sladkost i kyselost ve vašich ústech
 • Štíhlý, zakřivený tvar těla sklenice zintenzivňuje vůni chmele
 • Tenké stěny, které déle udrží správnou teplotu piva
 • Německá značka Spiegelau s téměř 500letou tradicí zpracování křišťálu nabízí pestrou paletu sklenic na víno, degustační sklenice, speciální sklenice pro konkrétní typ lihovin či sklenice na nealkoholické nápoje pro denní použití. Velmi známá je však zejména pro své jedinečné sklenice na pivo. Sortiment zahrnuje též řadu dekantérů, džbánků a karaf.

  Prvotřídní kvalitu sklenic Spiegelau zaručuje kombinace výrobních postupů a technického know-how. Sklenice jsou také extrémně odolné: nezávislá laboratoř garantuje, že i po 1500 cyklech v myčce na nádobí zůstávají bez škrábanců a poškození a neztrácí lesk.

  Za dlouhou životností a odolností sklenic vůči rozbití se z velké částí skrývá tzv. Platinum Glass proces. V průběhu výroby prochází roztavené sklo poplatinovanými trubkami, díky čemuž jsou odstraněny veškeré nečistoty a nesrovnalosti. Výsledkem této relativně nákladné technologie jsou sklenice pozoruhodně snoubící eleganci, funkčnost a trvanlivost.

  Všechny sklenice Spiegelau jsou vyráběny z bezolovnatého křišťálu se speciálním složením, které zaručuje dlouhou trvanlivost, odolnost vůči mytí v myčce i vůči rozbití a také větší lesk oproti sklenicím vyráběným z levnějších variant skla.

  Spiegelau Tasting kit basic 3 kusy Craft Beer e-shop >>


  Zákazníci prohlíželi také:
  Nachtmann Výhodné balení 12 kusů sklenic na long drinkwhisky Vivendi Premium

  Nachtmann Výhodné balení 12 kusů sklenic na long drinkwhisky Vivendi Premium

  Výhodné balení 12 kusů barových sklenic Vivendi Premium, Nachtmann obsahuje: 6x sklenice na long drink Vivendi Premium, Nachtmann 6x sklenice na whisky Vivendi Premium, NachtmannVýhodné balení 12 barových sklenic (6 kusů na whisky, 6 kusů na long drink) z kolekce Vivendi Premium německého výrobce Nachtmann .. info >>
  Riedel Sklenice Martini Vitis

  Riedel Sklenice Martini Vitis

  Sklenice Martini Vitis Riedel doporučujeme na: Cocktaily Martini Strojově vyráběná série sklenic Vitis z křišťálového olovnatého skla Riedel splňuje nejvyšší standardy moderní výroby. Speciální tvary sklenic jsou vyvinuty pro jednotlivé odrůdy vín. Nápadné na sérii Vitis je protažený kalich, kte.. info >>
  Nachtmann Džbán 1 l Jules

  Nachtmann Džbán 1 l Jules

  Džbán z kolekce Jules je výsledkem spolupráce německého výrobce Nachtmann a mezinárodních designových škol v rámci projektu NextGen. Konkrétně série Jules je výsledkem práce mladého australského návrháře Olivera Bryanta. Zdrojem inspirace mu byly tryskové turbíny a kontrast mezi jejich složitým a přesný.. info >>