Šatní Skříň Star:

Šatní skříň Star - 25021561 (bílá)

Šatní skříň Star - 25021561 (bílá) eshop >>

🎁Šatní skříň Star vás zaujme již na první pohled svým vysoce moderním designem. Ostré křivky a moderní dekor dodají vašemu interiéru styl. Tato skříň nabízí praktický úložný prostor a velké zrcadlo. Úložný prostor je prakticky členěný a pojme velké množství věcí. .. Vice HENRY STYLE >>Šatní skříň Star - 15021561 (bílá)

Šatní skříň Star - 15021561 (bílá) eshop >>

🎁Šatní skříň Star vás zaujme již na první pohled svým vysoce moderním designem. Ostré křivky a moderní dekor dodají vašemu interiéru styl. Tato skříň nabízí praktický úložný prostor a velké zrcadlo. Úložný prostor je prakticky členěný a pojme velké množství věcí. .. Vice HENRY STYLE >>Šatní skříň Star - 15021561 (sonoma)

Šatní skříň Star - 15021561 (sonoma) eshop >>

🎁Šatní skříň Star vás zaujme již na první pohled svým vysoce moderním designem. Ostré křivky a moderní dekor dodají vašemu interiéru styl. Tato skříň nabízí praktický úložný prostor a velké zrcadlo. Úložný prostor je prakticky členěný a pojme velké množství věcí. .. Vice HENRY STYLE >>Šatní skříň Star - 20321561 (bílá)

Šatní skříň Star - 20321561 (bílá) eshop >>

🎁Šatní skříň Star vás zaujme již na první pohled svým vysoce moderním designem. Ostré křivky a moderní dekor dodají vašemu interiéru styl. Tato skříň nabízí praktický úložný prostor a velké zrcadlo. Úložný prostor je prakticky členěný a pojme velké množství věcí. .. Vice HENRY STYLE >>Šatní skříň Star - 20321561 (sonoma)

Šatní skříň Star - 20321561 (sonoma) eshop >>

🎁Šatní skříň Star vás zaujme již na první pohled svým vysoce moderním designem. Ostré křivky a moderní dekor dodají vašemu interiéru styl. Tato skříň nabízí praktický úložný prostor a velké zrcadlo. Úložný prostor je prakticky členěný a pojme velké množství věcí. .. Vice HENRY STYLE >>Šatní Skříň Star

Šatní Skříň Star e-shop >>

🎁 Série STAR nabízí komplexní sortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať už hledáte dětskou postýlku, stůl nebo postel - zde najdete správné kousky nábytku, abyste vytvořili harmonicky koordinovaný interiér. Série STAR je k dispozici ve dvou rozdílných provedeních: čistě bílá, která dává široký, příjemný pocit prostoru a bílo-šedá, která predstavujei moderní vkus s chytrým betonovým dekorem.   Šatník STAR v bílé a šedé ba.. Vice >>Nábytek | Skříně a úložné prostory

Ložnice | Šatní skříně | Šatní skříně s otočnými dveřmi