Rychlovarná konvice keramická 1 l

Rychlovarná konvice keramická 1 l

ZNAČKA: DECODOMA

Cena: 999.00 CK

🎁Vhodná i k servírování na stole

 • ojedinělý design v kombinaci materiálů
 • vhodná i k servírování na stole
 • dvojitý bezpečnostní systém
 • Tato rychlovarná konvice vás jistě zaujala svým jedinečným designem, který stylově kombinuje keramiku a dřevo. Můžete ji proto využívat také jako klasickou konvičku a servírovat v ní oblíbený nápoj přímo na stole. Vzhledem k objemu 1 l je vhodná do domácností s menším počtem členů.

  Konvice je vyrobena z kvalitní, velmi odolné a zdravotně nezávadné keramiky, která vyniká snadnou a rychlou údržbou. Uvařená voda je bez zápachu a díky keramickému materiálu, který skvěle izoluje teplo, se v konvici udrží dlouho teplá. Konvice je opatřena odnímatelným keramickým víkem s praktickým zajištěním proti vypadnutí, které oceníte nejen při plnění vodou, ale také během údržby. Skryté topné těleso zamezuje usazování nečistot. Praktický je i otočný podstavec s úložným prostorem pro kabel, na který můžete konvici postavit z jakéhokoliv úhlu. 

  Konvice je vybavena dvojnásobným bezpečnostním systémem, který zaručí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu a také, pokud ji omylem zapnete prázdnou, takže nedochází k jejímu poškození. Hlavní spínač slouží současně jako kontrolka provozu, která se rozsvítí vždy, když je konvice zapnutá. Nechybí ani protiskluzové nožičky pro zajištění větší stability.


  Objem: 1,0 l (pro přípravu až 4 šálků)

  Rozměry: 21 x 20 x 16 cm

  Délka přívodního kabelu: 65 cm

  Příkon: 1000 – 1200 W

  Napětí: 220 – 240 V, 50/60 Hz

  Hmotnost: 1 375 g

  Rychlovarná konvice keramická 1 l e-shop >>


  Zákazníci prohlíželi také:
  Concept RK 4060

  Concept RK 4060

  🎁Pomocník s dokonalým přehledem o teplotě vody.   moderní design díky bezspirálové skleněné nádobě s výztuží kolem hrdla funkce regulování teploty (60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C nebo 100 °C) .. info >>
  Rychlovarná konvice keramická 1 l

  Rychlovarná konvice keramická 1 l

  🎁Vhodná i k servírování na stole ojedinělý design v kombinaci materiálů vhodná i k servírování na stole dvojitý bezpečnostní systém Tato rychlovarná konvice vás jistě zaujala svým jedinečným designem, který stylově kombinuje keramiku a dřevo. Můžete ji proto vyu.. info >>